מאמרים


פסיכוזה- אפשר להחלים מזה?

    לפני כ-3 שנים, נתקף ב. בפסיכוזה, שהתבטאה בחרדת מוות ואמונה שזה קורה מחר ונתינת סימנים לאימות, עצירת מכוניות בכבישים ודיבורי שטות, נידודי שינה והתפרצויות של צעקות.


      לאחר כשבוע של סבל הגיע ב. ל "מכון אדם" ובחסדי שמים ובעזרת הטיפול והייעוץ המקצועי, בתוך ימים ספורים, מצבו התייצב לחלוטין וחזר לתפקוד מלא ומאז ועד היום לא נצרך לתרופות כלל.


      פסיכוזה (psychosis, psychotic) הינה הפרעה נפשית המתבטאת במצב קיצוני של אבדן חלקי או מלא של הקשר עם המציאות ופגיעה ביכולת השיפוט, התנהגות מוזרה וחריגה, לרוב על רקע הזיות ומחשבות שווא. במצבים חמורים אף  חוסר יכולת לדאוג לעצמו ועלול להזיק לעצמו או לאחרים.


    ישנה חשיבות רבה להכרת התסמינים הראשונים ולהתחלת הטיפול מוקדם ככל האפשר. מחקרים מראים כי טיפול בפסיכוזה בשלביה המוקדמים יעיל ביותר ויש בו סיכוי גבוה לחיים בריאים כמקודם ללא תרופות.


     גם במכון אדם אנו רואים עדות ברורה ליעילות הטיפול המוקדם ולכן אנו פונים למי שיש לו קרוב שהוא חושש לגביו, לא להסס ולהביאו לאבחון וטיפול מהר ככל האפשר ויפה שעה אחת קודם.


במכון אדם מטפלים בהצלחה -בין השאר- גם במקרים של פסיכוזה, בטיפול טבעי ובעת הצורך גם בליווי רפואי עד לחזרה לחיים תקינים מתוך בריאות הנפש בעז"ה.

img_ArticleTag פסיכוזה,
טואול - אתרים באינטרנט